Sek Kuchnie – Meble Bydgoszcz

Domki mobilne - wygoda i funkcjonalność

sek kuchnie

Oferujemy Państwu praktyczne, wygodne i funkcjonalne domki mobilne. Tego rodzaju domki nazywane są również holenderskimi, czy po prostu domkami na kółkach.

Mobilne domki - SEK

zobacz

Mobilne domki typu holenderskiego

Domy mobilne, które projektujemy i tworzymy na specjalne życzenie klientów łączą w sobie zalety funkcjonalnego i perfekcyjnie wyprodukowanego przez nas domu, ale charakteryzują się nietuzinkowymi rozwiązaniami, których autorami są nasi klienci. Takie zlecenia wiążą się z indywidualną ich wyceną, ponieważ są one odmienne od reszty.

 

 

Zalety domków mobilnych:

Budowa domków mobilnych jest standaryzowana i modułowa. Może mieć zastosowanie do biur, sal konferencyjnych, sklepów z prefabrykatami, pomieszczeń dla pracowników, fabryk prefabrykowanych itp.

  • Wygodny transport i podnoszenie
  • Wysoka grubość materiału
  • Piękny wygląd: ściana jest kolorowymi stalowymi płytami warstwowymi połączonymi z małą płytką i ma gładką powierzchnię
  • Silna odporność na warunki atmosferyczne: Aby zapobiec korozji kwasów, zasad i soli, nadaje się do różnych mokrych i korozyjnych środowisk. Dzięki właściwościom wodoodpornym, dźwiękoszczelnym, izolacji, uszczelnienia, łatwemu czyszczeniu i konserwacji.

Domki- galeria

zobacz

Mobilne domki - WNĘTRZA

zobacz

Bogate wyposażenie

Domy mobilneoferują również bardzo bogate wyposażenie wnętrz.

Jako producent mebli SEK KUCHNIE posiadamy własną stolarnię, dzięi której jestesmy w stanie przygotować zabudowe pod wymiar kazdego domku. 

Standardowe wykonczenia jak również elementy wyposażenia dobieramy indywidualnie pod potrzeby klienta na spotkaniu w naszej firmie

 

Wyposażenie wnętrz - galeria

zobacz

Poznaj nasze liczby

tysiące projektów

1
Projektów

Pracujemy z wielkim zaangażowaniem nad każdym projektem

1
Realizacji

Codziennie realizujemy ciekawe projekty. 

1
Wypitych kaw

Smak aromatycznej kawy codziennie pobudza nas do pracy.